SKŁADNICA MASZYN ROLNICZYCH I CZĘŚCI ZAMIENNYCH W OLECKU, części rolnicze, agroma, maszyny rolnicze, Składnica Maszyn Dąbrowski i Doroszuk Sp. J.

Witamy serdecznie na stronie internetowej

Składnicy Maszyn w Oleckue

Firma nasza działa w branży technicznego wyposażenia rolnictwa od 30 lat. Naszym zadaniem jest dystrybucja maszyn rolniczych oraz części zamiennych. Naszą misją jest zapewnienie klientom odpowiednich narzędzi do prowadzenia gospodarstwa rolnego. Natomiast nasz cel to - pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu.


Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby naszych klientów, oferując szeroki asortyment technicznego wyposażenia rolnictwa, przede wszystkim części rolnicze (do traktorów, kombajnów, pras itp), maszyny rolnicze, elektrody, opony do ciągników. Niemniej jednak w Składnicy Maszyn znajdą Państwo również wiele innych produktów jak: niezbędne narzędzia do warsztatu, oleje i smary do różnego rodzaju maszyn, a także odzież ochronną. Naszym priorytetem jest dostarczenie dla Państwa części rolniczych trudno dostępnych na rynku, co jest możliwe dzięki długoletniej współpracy z wieloma partnerami.Nasz sklep w Olecku jest dla Państwa otwarty:

pn-pt 7:30-16:00

sob 7:30-14:00

Części do maszyn rolniczych podlaskie, Sklep z Częściami Rolniczymi, części rolnicze, maszyny rolnicze, e-sklep, Składnica Maszyn Dąbrowski i Doroszuk
***

* kombajny, ciągniki, maszyny * narzędzia i elektronarzędzia warsztatowe
* sznurek, folię i siatkę rolniczą * części zamienne do ciągników
* pierścienie uszczelniające * pasy klinowe, łancuchy, części rolnicze
* urządzenia rolnicze i ogrodnicze * smary, oleje oraz chemię motoryzacyjną
* narzędzia i elektronarzędzia agroma * wyroby śrubowe, liny stalowe i osprzęt
* przewody hydrauliczne agroma * wały przegubowe i części rolnika
* akumulatory, łożyska, agroma * elektryczne ogrodzenia pastwisk

Sklep rolniczy